Baner
Witamy na oficjalnej stronie GrandZoneGaming.
Jesteśmy jedną z największych polskich organizacji zrzeszających graczy mobilnych. Nasza działalność krąży wokół gier Supercella (Clash Royale, Clash of Clans, Brawl Stars), ale jesteśmy również otwarci na inne gry jak np. Call of Duty Mobile.
Aktywnie uczestniczymy w e-sportowych zmaganiach poprzez organizowanie szeregu różnych turniejów cyklicznych w Clash Royale. Jesteśmy organizatorem Świątecznego Turnieju Charytatywnego, który w pierwszej edycji w 2019 roku odniósł duży sukces, w trakcie którego uzbieraliśmy od darczyńców ponad 32.000 złotych, które zostały przekazane na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Kolejna edycja tego wydarzenia 22 grudnia 2020 roku.
Na tę chwilę najwięcej energii poświęcamy na turniej GZG International Cup. Turniej ten, jak sama nazwa wskazuje, jest dla drużyn z całego świata - 29 zaproszonych międzynarowodych oraz 3, które wygrają eliminacje: jedna z eliminacji międzynarodowych (dla 16 drużyn, które nie otrzymały zaproszenia bezpośredniego) oraz dwie polskie drużyny, które zajmą 2 pierwsze miejsca w lokalnych kwalifikacjach. Chcemy zrobić z tej akcji turniej cykliczny, rozszerzając ją o coraz to mocniejsze zespoły.
W przyszłości chcemy stworzyć ligę dla 16 najlepszych drużyn, które zagrają każda z każdą po przejściu eliminacji regionalnych dla 64 teamów.
Nasza organizacja często współpracuje ze znanymi twórcami polskiego YouTube, czesto przeprowadzamy różne konkursy i eventy, w których można wygrać ciekawe nagrody. Swoje turnieje tworzymy pod wszystkich graczy - tych z top, ale również tych mniej znanych. Naszym priorytetem jest umożliwienie pokazania się w naszych zawodach jak największej ilości osób, to pozwoli wykreować kolejnych graczy światowego poziomu na naszym polskim podwórku gier Supercell'a. To i wiele więcej po to, aby polskiej społeczności gier mobilnych grało się przyjemniej. Jesteśmy pewni, że warto śledzić naszą stronę, telegram, twitter oraz fan page .