Baner
Sezon 12 zakończony!
Jesteście ciekawi co się działo?
Zapraszamy do lektury!
Przedwakacyjny sezon dobiegł końca, pełen nowości, powrotów oraz niespodzianek. Jednak bez zmian zostaje na szycie, ponownie na Top 1 znalazł się klan Champions Of Poland, który udowodnił, że poprzednie sezony zakończone na wysokiej pozycji to nie był przypadek. Dużym zaskoczeniem jest brak rywalizacji z klanem New World Order, które zrezygnowało z walk o czołówkę. Na drugiej pozycji zameldował się klan ONLYWINNERS PL, którzy z sezonu na sezon robią ogromny postęp, co przekłada się na wyniki. Na 3 miejsce, po dosyć kiepskim poprzednim sezonie, powraca Valhalla PL. Bardzo dobry sezon rozegrała też ekipa „Rudych”, czyli Valkyrie Lovers, którzy u klasyfikowali się na 4 pozycji w rankingu. Piąta pozycja należy go Thunder Gaming, tym razem się nie udało załapać do miejsca na podium, zabrakło aż 3500 pucharków.
Ogromny postęp możemy zauważyć w klanie Invincible Eyes, klan, którego na co dzień nie mogliśmy zauważyć w topce, tym razem znalazł się na 6 miejscu z ilością 64616 pucharków. 7 miejsce, jak to z tradycją bywa, należy do Brave Poland, po miesiącu przerwy szczęśliwa 7 wraca do nich. Po miesiącu przerwy, do TOP10 wraca również klan FightClub PL, który kwalifikuje się na 8 pozycji. Miejsce niżej znajduje się klan Notorious PL, którzy po małej przerwie wracają do walki o szczyt. Tuż za nimi, ze stratą 11 pucharków, znajduje się ELITARNA POLSKA, która zamyka naszą czołową 10.
Przechodząc do klasyfikacji indywidualnej, najlepszym wynikiem może pochwalić się M.A.S.T.E.R - zdobył 7927. Jest to gracz, który od sezonów regularnie gości w naszej czołówce. 2 miejsce zajmuje I Kuba, który po poprzednim bardzo dobrym sezonie (zakończonym na 5 miejscu), tym razem zbiera srebrny medal. O trzecie miejsce walka była zacięta do końca. Ostatecznie ostatnie miejsce na podium zajmuje InThrill125, a tuż za nim kolejno Tytoń❤️Duo oraz GameMaster, który zamyka top5 tego sezonu.
Na szóstym miejscu możemy zobaczyć gracza, który poprzedni sezon zakończył na pozycji nr 1. Tym razem sezon nie poszedł do końca po jego myśli i nie udało się obronić pierwszego miejsca. Na siódmym miejscu, z bardzo wysokim wynikiem - 7654 - zakończył sezon Trainer Andgadz. Dla tego gracza to był najlepiej rozegrany sezon do tej pory. Na ostatnią chwilę na top8 przebił się Mojsi, a tuż za nim PROSTO❤️Werka oraz zamykający czołową dziesiątkę - RepsaK.